VELKOFORMÁTOVÉ OBKLADY A DLAŽBY DO KOUPELNY

Kategorie: Nezařazené

Máme pro vás velkoformátové obklady a dlažby do koupelny v celé řadě rozměrů – od 50×100 cm, přes 60×120 cm a 150×150 cm a až po úctyhodných 160×320 cm. K mnoha z nich existují zajímavé velkoformátové dekory, třeba velkoplošné 3D obklady, geometrické vzory, imitace textilií nebo úchvatné mozaiky.

VĚTŠÍ FORMÁT ZNAMENÁ MÉNĚ SPÁR. V KOUPELNĚ TO ZVLÁŠŤ OCENÍTE

Velkoformátové obklady a dlažby můžete pokládat jen s minimální spárou – 1-2 mm. Vaše koupelna tak bude působit dokonale celistvě, jako jeden harmonický celek. Méně spár přináší i snadnější údržbu koupelny, protože ubývá míst, která se obtížněji čistí. Oceníte, že koupelna bude hygieničtější.

VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA VÁS V KOUPELNĚ BUDE HŘÁT U NOHOU

Velkoformátové obklady a dlažby do koupelny si zachovávají všechny vynikající vlastnosti keramické dlažby, jakými jsou:

  • velmi dlouhá životnost
  • snadná údržba
  • vysoká tepelná vodivost. Například v kombinaci s podlahovým vytápěním budou velkoformátové dlažby fungovat skvěle. Zvláště v koupelně si to budete pochvalovat, protože vás dlažba bude výborně hřát u nohou.

Hlavními motivy naší nabídky koupelnových obkladů a dlažeb je ten nejzajímavější design v kombinaci s prémiovou kvalitou. Neustále sledujeme nejmodernější světové trendy, které prostřednictvím naší nabídky přinášíme na domácí trh.

Více na https://velkoformatove-dlazby.eu/