Stavební práce Ostrava a Nový Jičín

STAVEBNÍ PRÁCE

Výstavba rodinných domů na klíč, zhotovení základových desek, hrubé stavby, vnitřní sádrové omítky a stěrky, fasády, kontaktní i větrané zateplení s možností vyřízení dotace nová zelená úsporám. Realizujeme zámkové dlažby, ploty, terasy, balkony. Provádíme rekonstrukce rodinných domů, bytů, bytových jader, koupelen a kuchyní. Dále nabízíme práce obkladačské, kladečské, elektroinstalační, izolační, malířské, natěračské, omítkářské, parketářské, pokrývačské, tapetářské, topenářské, truhlářské a zdravotně instalační.

V nabídce zahradní architektury nabízíme betonové i kamenné obklady a dlažby, kamenný koberec, zámkové a vegetační dlažby, terasové i velkoplošné dlažby, vymývané betonové dlažby. Také vymývaný betonový nábytek, květináče a truhlíky, zahradní nášlapy, bazénové lemy a svahové tvárnice.

Jádro naší firmy tvoří tým vyškolených pracovníků. Klademe důraz na kvalitu a správné použití materiálů, to vše za rozumné ceny.

    Nově zajišťujeme komplexní služby realizace celé stavby „na klíč“. Na veškeré naše práce a dodávky poskytujeme smluvně zajištěný záruční i pozáruční servis formou pravidelných kontrol.

Naším cílem je Vaše spokojenost…

     Naším cílem je plnit Vaše sny…

         Naším cílem nejsou peníze…

             Naším cílem je být nejlepší…!

S poptávkou na stavební práce nás kontaktujte  :

  • na online poptávkovém systému kamenstav@email.cz
  • kontaktovat nás můžete zdarma přes Messenger nebo přes videokonferenci Google meet
  • pro telefonické konzultace nebo sjednání osobní schůzky v našem showroomu nebo u Vás doma kontaktujte p. Petra Červinku, tel. 739 631 259

Fotogalerie

Na naše zhotovená díla se vztahují autorská práva. Podle zákona o autorství č.121/2000 Sb. není dovoleno fotografie v naší galerii kopírovat, stahovat či využívat za jakýmkoliv jiným účelem.