Stavební práce Ostrava a Nový Jičín

navrhněte si fasádu

STAVEBNÍ PRÁCE

    Výstavba rodinných domů na klíč, zhotovení základových desek, hrubé stavby, vnitřní sádrové omítky a stěrky, fasády, kontaktní i větrané zateplení s možností vyřízení dotace nová zelená úsporám. Realizujeme zámkové dlažby, ploty, terasy, balkony. Provádíme rekonstrukce rodinných domů, bytů, bytových jader, koupelen a kuchyní. Dále nabízíme práce obkladačské, kladečské, elektroinstalační, izolační, malířské, natěračské, omítkářské, parketářské, pokrývačské, tapetářské, topenářské, truhlářské a zdravotně instalační.

    V nabídce zahradní architektury nabízíme betonové i kamenné obklady a dlažby, kamenný koberec, zámkové a vegetační dlažby, terasové i velkoplošné dlažby, vymývané betonové dlažby. Také vymývaný betonový nábytek, květináče a truhlíky, zahradní nášlapy, bazénové lemy a svahové tvárnice.

    Jádro naší firmy tvoří tým vyškolených pracovníků. Klademe důraz na kvalitu a správné použití materiálů, to vše za rozumné ceny.

    Nově zajišťujeme komplexní služby realizace celé stavby „na klíč“. Na veškeré naše práce a dodávky poskytujeme smluvně zajištěný záruční i pozáruční servis formou pravidelných kontrol.

Naším cílem je Vaše spokojenost…

     Naším cílem je plnit Vaše sny…

         Naším cílem nejsou peníze…

             Naším cílem je být nejlepší…!

katalog egger 2016katalog DesingArt 2016katalog DesingTex 2016katalog Vinilcomfort 2016katalog PARADOR 2016

Fotogalerie