JIKA: novinky v obkladech 2017

Kategorie: Nezařazené

Pro rok 2017 připravila firma JIKA osm nových sérií, které rozšíří stávající zajímavý sortiment obkladů a dlažeb. V sortimentu obkladů přibyly tři nové série a u dlažeb pět sérií.

Série obkladů PAPYRUS je dodávána ve velkoformátovém provedení 30×90 cm v rektifikované úpravě. Barevný odstín tohoto obkladu připomíná starý zažloutlý papír. Velmi zajímavý je dekor této série, imitující svým povrchem zmačkaný papír. Celkově série působí velmi intimním a zklidňujícím dojmem. K této sérii doporučujeme dlažbu INDUSTRIA, která s obkladem velmi vhodně ladí.

Série PERLA je moderní obklad s vysokým leskem a perleťovým nádechem. Jednotný rozměr obkladu 21,4x61cm se dodává v pěti přírodních odstínech: blanco, aqua, gris, beige a vision. Série obkladů je doplněna velmi pěknou mozaikou ve stejném rozměru obkladu 21,4×61 imitující obklad 10x10cm.
Obklad Perla je velmi univerzální pro použití v malých a středních koupelnách, velmi vhodný je i pro obklad kuchyní. K tomuto obkladu doporučujeme dlažbu MOOD.

Obkladová série PASTEL v moderním formátu 21,4×61 cm. Šest barevných variant laděných do francouzského stylu v příjemných pastelových barvách. Jemná struktura připomínající betonovou stěrku působí decentně a přirozeně. Velmi pěkně působí v modré barvě připomínající stékající vodu.
K obkladu Pastel doporučujeme dlažbu Mood.

Dlažba INDUSTRIA se dodává v nadstandardním rozměru 50×100 cm. Jedná se o slinutou plně probarvenou dlažbu s mrazuvzdornou odolností. Samozřejmostí u tohoto rozměru je rektifikované provedení. Svým dezénem lehce připomíná betonovou stěrku skrývající lehké niance drobných linií a jemných odstínů. Celkově vytváří příjemný plastický efekt. Její využití je jak ve veřejných budovách, tak i v domácnosti. Dodává se ve čtyřech barevných variantách.

Dlažba serie MOOD připomíná hliněný povrch s imitací narezlých okrajů. Jedná se o velice kvalitní a odolnou dlažbu použitelnou jak v interiérech, tak i exteriérech. Dlažba MOOD se dodává v rozměrech 44,5×44,5 cm ve třech barevných variantách a doplňuje ji mozaika v rozměru 30x30cm. Přes svůj starobylý charakter je vhodná pro všestranné využití do koupelen, kuchyní, ale i obývacích pokojů.

Dlažba s kamennou kresbou STYLE je velice elegantní a moderní řešení pro interiéry. Její využití naleznete nejen v koupelnách, ale i v chodbách a obývacích místnostech. Univerzální rozměr 31×61 cm doplněný řezanou mozaikou ve formátu 30×30 cm. Dlažba Style je dodávána ve čtyřech barevných odstínech: grey, graphito, beige a nocce.

Dlažba RUSTICA imitující prkennou podlahu je na první pohled těžko rozeznatelná od přírodního materiálu. Technologie výroby zaručuje, že při správné pokládce se vzor prakticky nebude opakovat. Mrazuvzdornost a vysoká odolnost proti otěru předurčuje dlažbu Rustika pro použití v náročných podmínkách. Veřejné prostory, terasy, restaurace, ale samozřejmě i v rodinných domech, chalupách a starší zástavbě. Dlažba Rustica se dodává v praktickém rozměru 19,5×84 cm.

HOME je dlažba v žádaném univerzálním rozměru 45×45 cm. Je určena především pro interiéry koupelen, kuchyní a obytných prostor. Dlažba Home se dodává ve čtyřech odstínech: blanco, beige, gris a vision. Povrch dlažby jemně imituje betonovou stěrku, která nepůsobí rušivě, ale decentně zpříjemňuje prostor interiéru.

Tyto nové série budou vyvzorovány a k dodání během prvního čtvrtletí 2017.

Vážení zákazníci, těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že se vám novinky obkladů a dlažeb JIKA budou určitě líbit.


Fotogalerie

Na naše zhotovená díla se vztahují autorská práva. Podle zákona o autorství č.121/2000 Sb. není dovoleno fotografie v naší galerii kopírovat, stahovat či využívat za jakýmkoliv jiným účelem.