inspirace-2016

ParadyzParadyz

Značka Paradyž to je více než 26 let zkušeností s výrobou krásných výrobků s neopakovatelnými vzory v nejvyšší kvalitě provedení. Paradyž je firmou s polským kapitálem, ve které vznikají výrobky, které nacházejí ocenění zákazníků v Polsku, i v téměř čtyřiceti zemích světa. Na úspěchu se podílí vize a odvážné plány realizované více než 1800 pracovníky zaměstnanými ve dvou podnicích tvořících Skupinu Paradyž – Ceramika Paradyž, s.r.o. a Paradyž, s.r.o.

Při tvorbě našich výrobků se řídíme zájmem o výsledný produkt, který se projevuje jak v přístupu k výrobním procesům, tak v návrhářství. Je to cesta k vytvoření dobře zavedené značky, jejíž tržní hodnota bude růst. Kolekce se značkou Paradyž již léta získávají nejvýznačnější ceny a ocenění v oboru, mimo jiné např. tituly „Velké perly keramiky EU”, ”Perla distributorů keramiky”, „Koupelna – volba roku” nebo „Kvalita roku”.

Již brzy se můžete těšit na 20 nově prezentovaných koupelnových sérií a 9 sérií dlažeb vhodných nejen do exteriérů. Nechte se inspirovat z naší fotogalerie nebo si tyto jednotlivé série obkladů a dlažeb u nás osobně prohlédněte, poradíme Vám.

INSPIRUJTE SE TAKÉ VYSTAVOVANOU KOLEKCÍ 2014   NEBO OBKLADOVOU KOLEKCÍ 2015


Fotogalerie